پنج شنبه 11 دی 1348

 
     صفحه اصلی | چرا نارنج؟ | تعرفه | ارسال بدون خرید خط | نحوه خرید | سفارش | تعهد نامه | تماس و پشتیبانی | پرداخت آنلاین


 

 

تعهد نامه

کاربر گرامی ضروری است تا قبل از خرید خط شرایط زیر را مطالعه و تائید نمائید. این شرایط و ضوابط برای کلیه قسمت‌های سایت یکسان و لازم الاجرا می‌باشد.

1- دارنده‌ی خط موظف به رعایت ضوابط، استانداردها و دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی شرکت ارتباطات سیار می‌باشد.

2- دارنده‌ی خط موظف به رعایت قوانین دولت الکترونیک از قبیل قوانین امنیتی اینترنت، قوانین امنیتی سیستم‌های اطلاعاتی کامپیوتر PRC و قوانین محرمانگی اینترنت است.

3- محتوای پیام ارسالی می‌بایست با هر یک از اصول پنج‌گانه زیر مطابقت داشته باشد:
الف: با اصول و مبانی دین اسلام و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران مغایرت نداشته و در تضاد نباشد.
ب: .باعث تشویش اذهان عمومی نگردد.
پ: مخل نظم و آرامش حاکم بر جامعه نباشد.
ت: به اخلاق حسنه حاکم بر جامعه آسیب نرساند.
ث: با سیاستهای فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور مغایرت نداشته باشد.

4- ایجاد مزاحمت برای اشخاص، اقدام به فریب و کلاه برداری، استفاده از نام های تقلبی و به خصوص ارسال پیامک از طرف نهاد های دولتی و امنیتی باعث بسته شدن حساب کاربری شما و در صورت لزوم ارسال گزارش به مراجع قانونی می‌گردد.

5- کلیه پیامک‌ها با محتوی غیراخلاقی، جوک، شوخی، اعلام برنده شدن یا ارائه جایزه، سرکار گذاشتن از طریق پیامک (حتی دوستان و آشنایان)، اخاذی، ارسال پیامک از طرف بانک یا اپراتورها (همراه اول، ایرانسل، رایتل) و ارسال هرگونه پیامک که نحوی فرستنده‌ی آن مشخص نباشد ممنوع است.

6- با توجه به دستورالعمل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران، ارسال پیامک تبلیغاتی از ساعت 12 نیمه شب تا 7 صبح ممنوع می‌باشد و در صورت عدم رعایت مورد مذکور، هر گونه مسئولیت قانونی آن بر عهده دارنده‌ی خط خواهد بود.

7- دارنده ی خط نباید نسبت به ارسال پیام‌های تجاری ناخواسته بدون رضایت قبلی کاربران نهایی اقدام کند و مسئولیت ارسال هرگونه پیام تجاری برای کاربران بدون رضایت قبلی آنها به عهده ی دارنده ی خط می‌باشد.

برای پیام‌های ناخواسته چانچه کاربر متحمل پرداخت شارژ (Receiving Party Pays) شود، شما متعهد به جبران آن می‌باشید.

8- در ارسال پیام‌های تجاری نباید از عنوان های فریبنده جهت مخفی نمودن هویت فرستنده وعناوین موضوعی اشتباه یا گمراه‌ کننده استفاده شود.

9- عدم استفاده از سامانه پیامک برای تبلیغ وبسایت‌ها، سرویس‌ها و کالاهایی که بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشند.

10- چنانچه برای فرستندگان پیام‌های ناخواسته در صورت عدم رضایت گیرندگان، قانون جریمه‌هایی پیش‌بینی نماید، صاحب خط متعهد به پرداخت جریمه‌ها در صورت نقض قانون می‌باشد.

11- دارنده ی خط متعهد می شود کلیه قوانین مصوبه که ممکن است در آینده برای ارسال پیام‌های ناخواسته وضع گردد را اجرا نماید.

12- دارنده ی خط متعهد به جبران خسارت برای ارسال پیام‌های ناخواسته می باشد و مسؤلیت آثار سوء ناشی از ارسال پیام‌های خریدار برای مشتریان و جبران خسارت در مقابل کلیه دستگاه‌های بازرسی و نظارتی، به عهده صاحب خط می‌باشد.

13- ارسال کلیه پیامک ها در حوزه پزشکی، پیراپزشکی، دارویی، آرایشی - بهداشتی، ترک اعتیاد و ... بدون مجوز رسمی از وزارت بهداشت و نامه کتبی از سازمان نظام پزشکی کشور ممنوع می‌باشد.

14- رد و بدل شدن Voice over IP برای کلیه فراهم‌کنندگان سرویس ممنوع بوده و مسئولیتهای قانونی بعهده صاحب خط می‌باشد.

15- مرکز خدمات SMS اختیارات لازم را دارا می باشد تا در صورت لزوم و یا بنا به درخواست مراجع قانونی و بازرسی، مطابق ضوابط آشکار نمودن پیام‌ها و مسدود نمودن آنها قبل از ارسال به کاربران، اقدام نماید.

16- در صورت تغییر نشانی یا اطلاعات تماس خود مراتب را ظرف یک هفته به صورت کتبی به همراه مدارک لازمه اعلام می نمایم. در غیر اینصورت اعلامیه ها و اطلاع رسانی ها از طریق اطلاعات تماس فوق ابلاغ شده تلقی خواهد شد.

17- به خاطر فیلترینگ مخابرات، کاربر موظف است قبل از ارسال انبوه یکبار به صورت تست متن مورد نظر را بر روی گوشی همراه خود (همراه اول) ارسال نموده و از رسیدن آن به گوشی اطمینان حاصل فرماید. در صورت فیلتر شدن پیام‌ها این سامانه مسؤلیتی بر عهده نمی‌گیرد.

18- خط اختصاصی در مالکیت کامل کاربر قرار می گیرد و هزینه خرید خط تنها 1 بار پرداخت می گردد و بابت نگهداری و پشتیبانی (آبونمان) خطوط اختصاصی، سالانه اگر بالای 550,000 تومان شارژ کرده باشند آبونمان رایگان در غیر این صورت 40% قیمت اولیه خط دریافت می‌گردد.

کاربر حق انتقال و یا واگزاری پنل و خط اختصاصی را بدون کسب اجازه از نارنج به شخص دیگری ندارد

19- هزینه دریافت شده بابت ثبت خط اختصاصی SMS می باشد و پنل سامانه مدیریت پیام کوتاه نارنج به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد.

20- کاربر بابت دریافت SMS هیچ هزینه ای پرداخت نمی کند.

21- تمام خط هایی که 1 ماه از انقضای آنها می گذرد و کاربر اقدام به پرداخت هزینه نگهداری و پشتیبانی آن نکرده است، از سیستم حذف می شوند.

22- کلیه ی نمایندگان موظف اند از کاربران خود کپی شناسنامه و کارت ملی و تعهدنامه ی امضا شده را دریافت نماید و در صورت به وجود آمدن مشکل برای یک Account کلیه ی Account های آنها بسته می شود.

23- مسئولیت پاسخگویی به کلیه کاربران نماینده بر عهده همان نماینده می باشد و این مرکز مسئولیتی در قبال پاسخگویی به کاربران نمایندگان اعم از مستقل و درصدی ندارد.

24- جهت سهولت دسترسی به اطلاعات سایت و همچنین تسریع عملیات نگهداری، کلیه اطلاعات مربوط به پیامک های ارسالی بنا به صلاحدید و دریافتی به مدت 6 ماه نگهداری می گردد. پس از این مدت کلیه پیام های ارسالی و دریافتی حذف می گردند، لذا در صورت نیاز به این اطلاعات در مدت تعیین شده اقدام به تهیه فایل پشتیبان(back up) نمایید.

لازم به ذکر است که هم اکنون همین اطلاعات توسط اپراتور سوم حداکثر به مدت یک هفته نگهداری می شود، اما از آنجا که این مرکز همیشه سعی دارد تا خدمات مطلوب و در عین حال کاربردی ارائه نماید، زمان منطقی 26 روزه تعیین می گردد.

25- پس از واریز وجه برای ثبت خط اختصاصی و شارژ پنل به هیچ وجه، امکان برگشت هزینه وجود ندارد، لذا قبل از واریز مبلغ تمام جوانب را بررسی، و سپس اقدام به خرید نمایید.

26- پس از خرید سرویس های جانبی به هیچ وجه، امکان برگشت وجود ندارد، لذا پس از کسب اطلاعات لازم در مورد این سرویس ها اقدام به خرید نمایید.

27- هر کاربر می تواند تنها برای حداکثر 25,000 شماره اقدام به ایجاد گروه نماید.

28- کلیه خطها ممکن است در صورت عدم پرداخت آبونمان مشتری قبلی، پس از گذشت 2ماه در بخشهای مختلف وب سایت با تخفیفات ویژه ای بفروش برسند که البته امکان دریافت پیامکهائی خواهد بود که مشتری در صورت حساسیت میبایست قبل از خرید نیست به استعلام نسبت به آگاهی از آن اقدام و البته پس از خرید هیچگونه عذری پذیرفته نخواهد شد. لازم به ذکر است که این مرکز هیچگونه هزینه اضافی جهت دریافت پیامک دریافت نمی کند!

29- خطوط ثبت شده توسط این مرکز به هیچ وجه قابل انتقال به شرکت های دیگر نیست.

نکته: این شرکت می تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلی، در متن شرایط و ضوابط تغییر ایجاد کند. و این وظیفه شماست که با مراجعه مداوم به این متن، از تغییرات آن مطلع شوید.
و سفارش خرید خط به منزله مطالعه کامل و دقیق این شرایط و ضوابط و مورد تائید بودن تمامی موارد فوق از سوی شما خواهد بود.

 
 

 

Copyright © 2002-2017 Narenj.com All Rights Reserved